Satılık Beton Santrali

Satılık Beton Santrali üretimlerimizde Mussan Group olarak geliştirilen gelişmiş ekran sayesinde üretimin her anında animasyon ekranından tüm tesisin çalışmasının takip edilmesi sağlanmaktadır. Satılık Beton Santrali ile üretim esnasında istenen değerler, tartılan ve arada oluşabilecek farklar gösterilecektir. Tartılan değerlerin akış miktarları, ayarlanan parametrelere göre kontrol edilerek tartım ve boşaltım sırasında akış olmadığı animasyon ekranında ve sesli olarak uyarılacak. Üretim esnasında reçeteyi değiştirmeden su ilave edilebilir veya kısılabilir. Satılık Beton Santrali  ile yapılan üretim esnasında siparişin değişmesi durumunda mümkün olduğu kadar (tartımları tamamlanmış malzemeden daha az üretim yapılamaz) üretim miktarı azaltılabilir veya artırabilir.

  • Satılık Beton Santrali Kayıt Giriş; Reçete girişi sonsuz kayıt olarak reçete girişi yapılabilir. Müşteri şantiye; sonsuz sayıda müşteri tanımlanabilir ve bu müşterilere sonsuz sayıda şantiye tanımlanabilir. Kamyon ve şoför; sonsuz sayıda kamyon ve şoför tanımlanabilir. Silo ve malzeme tanımlamaları operatör tarafından kolaylıkla değiştirilebilir. Stok kayıtları bilgisayardan takip edilebilir.
  • Satılık Beton Santrali Ayarları; Otomasyon sistemi parametrik olarak çalıştığı için, tesisin en verimli ve güvenli bir şekilde çalışması için parametreler herkesin anlayıp ayarlayabileceği gibi dizayn edilmiştir. Eğer kullanıcının parametrelere müdahale etmesi istenmez ise erişmesi veya müdahale etmesi engellenebilir.
  • Satılık Beton Santrali İzleme; İstenildiğinde geçmiş üretim kayıtlarının detaylarına bakılabilir. Gerektiğinde yazdırılabilir. Müşteri, Şantiye, Kamyon, Sürücü bilgileri değiştirilebilir.
  • Satılık Beton Santrali Raporlama; sonsuz sayıda üretim kaydını hafızada tutarak istenildiği zaman değişik birleşim (müşteri, reçete, kamyon, vb. birçok) seçenekleriyle rapor alınabilir. Stok raporları da aynı şekilde raporlana bilir. Raporlamalar istenilen tarih aralıklarında; günlük, aylık, yıllık veya belirtilen tarih aralığında gruplu/grupsuz olarak raporlanabilir. Kamyon, sürücü gibi unsurların grafiksel olarak performans raporları alınabilir. Raporlar yazıcıdan kâğıda yazdırılabildiği gibi, Excel ve PDF formatında çıktı alınabilir.
  • Satılık Beton Santrali İrsaliye; Üretim sonunda irsaliye basılabilecektir eğer üretim sonunda irsaliye basılmak istenmez ise istenildiği zaman geçmiş üretimlerden irsaliye basılabilir. Ayrıca geçmiş üretimlerden irsaliye basılmak istendiği takdirde 2 veya daha fazla üretim birleştirilerek tek irsaliye veya bir üretim kaydı 2 veya daha fazla kayda bölünerek ayrı ayrı irsaliye basılabilir. Üretim bittikten sonra müşterinin değişmesi durumunda müşteri değiştirilerek tekrar irsaliye yazdırılabilir.
betonsantrali.gen.trconcretebatchingplants.infoconcretebatchingplants.kimcentralebeton.netbetonisqarxana.combrickmakingmachinee.comtr.mussanmachine.com